Nové zákony pro vládnoucí koalici

Celý náš zákonodárný systém je nastaven na parlamentním dvoukomorovém systému. Poslanecká sněmovna (dolní komora) a Senát (horní komora). Celý náš politický systém řídí politici a jejich politické strany a hnutí. V dnešním době je třeba rozlišovat motivaci, proč se politické strany snaží společensky prosadit. Jedni to činí pro změny v systému, druzí pro politickou moc, případně pro finanční zisk. Ona politická moc, nebo samotný finanční zisk je asi největším motorem celé naší společnosti. V České republice asi neexistuje člověk, který by si chtěl dobrovolně zhoršovat svůj životní standard. Každý se snaží udržet co má, nebo vše mění za něco lepšího. Neznáme člověka, který by lepší zaměstnání vyměnil za horší a s menším platem. Alespoň takto neučiní dobrovolně. Můžeme říci, že se jedná o naši přirozenost, čímž vše účelně dotváří nastavený systém, který nás k těmto hodnotám přímo vybízí, a to po několik generací. Proto se dnes každý snaží profitovat na každém. Bohužel vždy jedna ze zúčastněných stran na tom bude hůře. Systém nenabízí vyváženost obchodu, což je v přímé korespondenci s tržní ekonomikou a volným tržním hospodářstvím. A protože systém nabízí nepřeberné množství příležitostí, která nás posunou na samotný vrchol, tak ony cesty, které dříve byly otevřeny všem, dnes vypadají jako překážková dráha. Bez dobrých známých, tučného konta a podpory veřejnosti neučiníte vůbec nic. Vše je nastaveno motivačně. Tedy jedná se o politickou soutěž. Vyhrajete-li volby, tak obdržíte desítky miliónů korun za výhru. Dále se stanete milionářem, protože za volební období obdržíte na výplatách několik miliónů korun. O tom se běžnému člověku může jen zdát. A jako bonus obdržíte moc, pozornost veřejnosti, celospolečenskou prestiž a velmi lukrativní postavení ve společnosti. O přepychu, luxusu a jiných věcech ani nemluvě. Dokonce vám stát zaplatí úplně vše, takže ušetříte každý měsíc spousta peněz. Od nákladů na provoz a bydlení, až po diety a luxusně zařízené kanceláře, včetně úhrad nákladů na váš poradní tým. Luxusní auta s modrým majáčkem vám zajistí obrovský nadstandard a pokud potřebujete být rychlejší než je služební vozidlo, tak státní kasa snese i náklady na leteckou dopravu.

Jen si říkáme, PROČ POLITICKÉ STRANY A HNUTÍ ZA VÍTĚZSTVÍ VE VOLBÁCH OBDRŽÍ OD STÁTU MILIÓNY??? NEMĚLI BY FINANCOVAT POLITICKÉ STRANY A HNUTÍ JEJICH STOUPENCI A PŘÍZNIVCI? NEJSOU TO PENÍZE NÁS VŠECH? JAKÁ JE ASI ROVNOST PŘED VOLBAMI U STÁVAJÍCÍCH POLITICKÝCH STRAN A ZAČÍNAJÍCÍ POLITICKÉ STRANY, KDE STÁVAJÍCÍ POLITICKÉ STRANY MAJÍ DOSTATEK PENĚZ NA MEDIÁLNÍ KAMPANĚ A NOVÁČCI MOHOU KŘIČET MAXIMÁLNĚ Z OKNA?

CHCEME UČINIT PŘÍTRŽ ONOMU VYPLÁCENÍ POLITICKÝCH STRAN A HNUTÍ ZA VÝHRU VE VOLBÁCH.

Problematika:

Politické sliby voličům nejsou politickými stranami plněny ve 100%. Sami vidíme, že jejich aktivity nejsou prioritně zaměřeny na splnění jejich vyřčených slibů, nýbrž jsou prioritně zaměřeny na obsazování dozorčích rad a vítězství v dalších politických volbách. Vládnoucí politické strany by se měli zaměřit na chod naší země, než na samotnou politickou soutěž, kde se snaží utrhnout co největší politickou moc, a tím spojené finanční zisky od státu za vítězství. Dalším faktem je dosazování lidí do dozorčích rad. Tito lidé nemají s politikou nic společného a zavedením tohoto zákona se rozplynou obavy, že je vše činěno jako poděkování, závazek, nebo co hůře, je vše organizováno pouze pro finanční prospěch.

Problematika je obšírná na popis, proto nebudeme zacházet do podrobností a ponecháme rozbor na vaší kreativitě. Věřte, že politická situace je hrozná. Lidé, kteří nám celospolečensky uškodili jsou neustále voleni, dokola a dokola. Například TOP 09 a pan Kalousek. Určitě je dobrým otcem, a bezpochyby je i dobrý rétor, který dokáže komunikačně kritizovat vše kolem něj. Jenže... například pan Kalousek který se prohlašuje za "nejspořivějšího ministra v naší historii", (což o sobě prohlásil v roce 2012, a pak ještě několikrát), tak jestli se nepleteme, právě on zadlužil naši republiku nejvíce. Když pomineme, že naši zem nejvíce zadlužil a lidem to očividně nevadí, tak bychom lidem rádi připomněli kauzu o Kalouskových vojenských padácích bez výběrového řízení na kterých se zabili naši vojáci. Ano, oni umřeli. Každý člověk by opustil politiku, protože není nic více jak zmařený lidský život. Takový bezpáteřní člověk jakým je pan Kalousek, tomu to vůbec nevadí. A vám to připomínáme, abyste měli jasno koho budete při volbách podporovat. JINAK JE TŘEBA SI UVĚDOMOVAT SKUTEČNOST, ŽE PO DESETI, ALE I DVACETI LETECH V POLITICE, MAJÍ POLITICI ABSOLUTNĚ JINÝ ŽIVOTNÍ STANDARD. ONI JIŽ O NÁS OBYČEJNÝCH LIDECH NEVĚDÍ VŮBEC NIC. A ANI VĚDĚT NEMOHOU. KAŽDÝ ROK PŘES MILIÓN + BONUSY + NÁHRADY + FINANCE NA KACELÁŘ + NA DVOJČLENÝ TÝM + NA SLUŽEBNÍ BYT +++++ HÓÓÓDNĚ PENĚZ TO JE MĚSÍČNĚ. Pan Kalousek sice z politiky odešel, avšak skrytých lidí je v politice velmi mnoho.
Ostatně podívejte se pozorně na přiložené tabulky, abyste sami viděli, že slova politiků jsou O POUHÝCH SLOVECH, protože za ně hovoří pouze JEJICH ČINY.  Zajímavé jsou i politické aféry ČR podle Wikipedie otevřené encyklopedie a 50 největších kauz v ČR.

Jediný Andrej Babiš vytvořil znatelné úspory do roku 2020. Ať se nám to líbí, nebo nelíbí, ať jste jeho příznivci, či nejste. On a Ivan Kočárník naši zem nezadlužili. A za to je Andrej Babiš celospolečensky popotahován. A lidé, kteří nás zadlužili, a nikoli nezanedbatelně, tak aktivity pana Babiše pouze a jen kritizují. Takže je jasné, že většině politickým stranám nejde o nás obyčejný lid, ale jde jim o moc a tím spojené výhody. I hlupák musí vidět, kde je pravda a co je oním politickým motorem. Sami musíme uznat, že pan Babiš není dokonalý, a i on nás zadluží, protože není sociálně zaměřený. Koronavirová krize tomu je příkladem.

Ze všech žádajících pivovarů, kterých jsou stovky obdržel dotaci od státu v programu Kovid pouze jediný pivovar. ZDROJ: Český rozhlas radiožurnál. Tedy ten, který by krizi přečkal i bez podpory.

Předpoklad nových exekucí do konce roku 2020 na základě omezujících opatření kvůli koronaviru se předpokládá na 500.000. Zdroj: Český rozhlas Radiožurnál.

Problém je v systému. Uřvanej Fiala z ODS, který neustále vše kritizuje si neuvědomuje, že celý náš systém byl vytvořen OF potažmo ODS a Václavem Klausem st. Tento systém nikdo do dnešního dne nezměnil. Dokud budeme tento systém kosmeticky upravovat, budeme schopni pomoci jen někomu. tedy jen tomu, kdo by onu koronavirovou krizi přečkal i bez státní pomoci. To ostatně koresponduje s Klausovou ideologií a tak jsou nastaveny všechny finanční mechanismy.

Jen si vzpomeňte, které politické strany přímo tunelovali naši zem. Od ODS počínaje, Po ČSSD konče.  Jen desítky kauz ROP severozápad jsou toho důkazem a hovoří za vše.

Pan Fiala z ODS by se měl za svoji politickou stranu stydět, tak jako pan Hamáček z ČSSD. Ti hříšníci jsou v oněch politických stranách nadále, jen se strategicky vyměnili vůdcovské pozice, kvůli veřejnému mínění voličské základny. Nyní se upřeli na Babiše, kde se hodlají spojit jen proto, že to veřejné mínění podporuje. Tedy, u korýtek ještě chtějí zůstat, a jde jim pouze o vůdcovskou moc.

V parlamentu je 200 politiků. Kolik jich znáte z médií? maximálně 20-30.A kdo je ten zbytek, který ani mediálně není znám? Schovávají se za politické kandidátky a ve vládě jsou XX let. Tuto problematiku podrobněji rozepisujeme v článku "Nový volební zákon".

Řešení:

Chceme prosadit zákon, který zajistí, aby politické strany a politická hnutí, které budou ve vládnoucí koalici, se nesměli účastnit komunálních voleb. Jejich účast by mohla být pouze u voleb do senátu, Evropské Unie a hlavy státu. Zároveň by vládnoucí koalice nesměla dosazovat vlastní lidi do dozorčích rad u státních a polostátních společností. To by mohla pouze opozice a nevládní politické strany a hnutí. Veškeré dosazování by mělo být v kompetenci krajů a měst, což by měli být nevládní politické strany a strany v opozici. Důvod, proč chceme prosadit tento zákon je jednoduchý, který není třeba podrobně popisovat, protože jej chápete všichni správně.

Z výše uvedeného plyne, že je třeba vytvořit takový systém, který do budoucna zajistí, že politikem se nebude moci stát jen tak někdo. Každý bude muset dokázat, že něco umí, daným problematikám sužující společnost rozumí a má na konkrétní pozici patřičnou vědomostní kvalifikaci.

Politici kteří vytváří hezký úsměv se spoustou uvědomělých řečí, které v nás vyvolávají pocit bezpečí, jistoty a blahobytu, kde na druhou stranu naši zemi vyloženě škodí, v politice nechceme. Je třeba vytvořit zákon, který tomuto trendu zamezí. Takový systém připravujeme, včetně speciálního dotazníku, ze kterého vyplyne osobnost konkrétního politika, úmysl osoby v politice a vědomostní složka o podvědomí všech problematik našeho státu a planety celkově je základní hodnotou pro každého politického kandidáta. Specialisty na konkrétní odvětví do politiky nechceme. Ti ať zůstanou jako poradci a k rukám politiků.

Je někdo schopen říci, co učinili od revoluce KSČM a KDU-ČSL? O jaké projekty se zasloužili? Nemyslíme tím jejich názory před televizními kamerami, ale opravdové projekty, které prosadili a které nám všem, nebo alespoň nějaké menšině pomohli?

Ano přišla nám od vás jedna odpověď. Zdechovský z KDU-ČSL se zasloužil o vyšetřování Andreje Babiše skrze jeho majetky a svěřenecké fondy, takže nejspíše přijdeme o dotace z EU.

No a my víme, že p. Konečná z KSČM se zasloužila v EU o nový zákon pro dopravce a řidiče. Je to jediná schopná ženská z celé politické strany. Ostatní jsou jen o rétorice a kladení podmínek za hlasy ve sněmovně. (Nerozumíme tomu, proč paní Europoslankyně lobuje za KSČM).

Proč je vlastně volíte??? Že by ze zvyku?

Vážení příznivci Třetí cesty. Z těžkým srdcem jsem byl donucen z webových stránek stáhnout rozbor řešení daných problematik, a to z důvodu, že momentální politické garnitury chodí na tyto webové stránky a snaží se mé myšlenky realizovat. Pokud jde o samotnou realizaci, tak s tím nemám sebemenší problém, protože by celou tu práci udělali za mě, a já se mohl věnovat příjemnějším věcem. Jenže problém je v tom, že oni vezmou moji myšlenku a předělají ji ke své politické ideologii, čímž vznikne úplná spachtlanina, která nelze v praxi aplikovat. Narovinu řeknu, že politické hnutí ANO mi vzala nový volební zákon. Do dnešních dnů je ani nic takového nenapadlo a v momentě, kdy jiný o tom píše, tak kradou myšlenky. SPD Tomio Okamury také nejsou bez viny. Do dnešního dne v Poslanecké sněmovně navrhli a přes média veřejnosti sdělili minimálně 3 mé myšlenky a ideologie. Celkově mi garnitury vzali: Změna volebního zákona, Doživotní renta pro řidiče nákladních vozidel, zestátnění exekutorů apod. Kdyby alespoň znali detaily a kořen oné problematiky, (jakožto tvůrci ideologie), tak by ony ideologie bez problémů prosadili. Jenže oni jsou pouze plni myšlenek o tom, jak je vše špatné. Bez konkrétních řešení a provázanosti s jinými ideologiemi nelze změny reálně provést. Proto jakákoli ideologická myšlenka je v rukou ANO určena pouze k jejich profitu, a u SPD je automaticky odsouzena k záhubě. Děkuji za pochopení. 

Petr Fabián