Obchod a Průmysl

Jako stát se snažíme, seč nám síly stačí, ale je třeba myslet na více než na produkty, které nám vytvářejí potěchu a větší závislost. Obchody se nám otevřou daleko více, pokud budeme mít co nabídnout. Proto se zaměříme na tvorbě produktů, které budou cenné pro okolní státy. Přijde nám, že spíše více vydáváme než získáváme. Některé obchody co jsme uzavřeli jsou prodělkem, například vyplácení financí solárním baronům apod. Nemůžeme zrušit co vláda, (kterou neustále volíte dokola) zařídila. Avšak co můžeme, tak do státního rozpočtu načerpat externí finance.

O obchodu je toho spousta, čímž Vás nebudeme nyní zatěžovat. Každopádně náš nový ekonomický systém, bude velmi velkým přínosem jak pro obchodníky, tak pro náš celý lid.

Jen tak mimo záznam.: Věděli jste, že Německo je exportní velmocí jen proto, že z počtu co sama vyveze pouhou desetinu nakoupí? Abyste to snadněji pochopili, tak Německo do ČR vyveze za 1 milión korun zboží, ale od nás nakoupí pouze za 100 tisíc. Takto to činí se všemi. Díky EU si s Francií nastavili takovýto systém, který nás všechny poškozuje. Německo roste na úkor nás všech. Kdyby Německo nakoupilo za stejné finance to co vyvezlo, tak jsme ekonomicky výše jak Anglie. Ale to nikdo nechce že? Ani naši politici. Proč??? Protože mají peníze od vás všech, pravidelně a každý měsíc. Oni krizi, chudobu, nebo jiná negativa nepociťují. Proto je potřeba je jednou provždy z politiky dostat pryč. Volit konkrétní politickou stranu jen kvůli dvěma, či třem dobře smýšlejícím lidem nemá smysl, pokud historické ukazatele naznačují, že jako celek nadělali více škody než užitku.

Rychlé menu