Pomozte nám vzniknout. Podpořte nás vlastním podpisem

Abychom mohli změny prosadit, tak potřebujeme naakumulovat 1.000 hlasů. 

V době státních restrikcí nemůžeme zřizovat žádná petiční místa.

Chcete-li nám pomoci, stáhněte si a vytiskněte výše přiložený podpisový arch. Čitelně hůlkovým písmem a modrou propiskou jej vyplňte a odešlete na naši adresu. Pokud budete chtít být ještě více aktivní a sami seženete více podpisů na podpisový arch, budeme velmi rádi, protože tím urychlíte samotný proces našeho vzniku.

Dosavadní počet vašich hlasů k dnešnímu dni: 286

Pro založení hnutí T|C zbývá vašich hlasů: 714

Podpořte nás osobní aktivitou. Staňte se součástí našeho projektu

Záleží na vás jak nás budete podporovat.

  • Můžete nám poskytovat Vaše názory (Stačí nám napsat email, případně nám napsat přes kontaktní formulář).
  • Můžete nám pomáhat s kampaněmi (Buď jako člen hnutí, nebo příznivec, či dobrovolník).
  • Můžete nás podporovat finančně (až vznikneme)
  • Můžete s námi pouze sympatizovat (Duševní podpora je pro nás velmi důležitá)
  • Můžete se stát členem politického hnutí (Není potřeba čekat na založení. Kontaktovat nás můžete již nyní. Budeme potřebovat desítky lidí ze všech krajů a okresů. Nemůžeme do parlamentu ve třech lidech :-)
  • Můžete být dobrovolník.

Podpořte naši činnost finančně, zakoupením knihy

Podnikatel Vs. Podvodník

Na základě této knižní publikace vznikl webový projekt "Chaos in my head" . Kniha obsahuje sofistikovaný manuál pro správnou orientaci v našem systému, ve kterém žijeme a ve kterém vytváříme veškeré aktivity. Kniha jako jediná na světě poukazuje na samotné kořeny (zárodky) všech problematik, mystifikací, pravých podstat a zastřených lží, které mají za účel jediné. Vytvářet u každého člověka informační mantinely, díky kterým člověk žije jako v Matrixu. Člověk si myslí, jak je díky nastavenému systému demokracie svobodný, kde veškeré nastavené mechanismy jsou nastaveny pouze na závislosti na penězích. Tímto mechanismem každý člověk podporuje pravou podstatu nastaveného systému, která lidi žene pouze do podřízeného stavu. Podřízenost je svobodomyslná nesvoboda. Díky této knize každý člověk prozře, kde si začne uvědomovat veškerá negativa spojená s jeho životem. A když člověk zná negativa, tak se proti nim umí i bránit. Tato kniha je určena všem lidem bez rozdílu pracovního zaměření. Kniha je sice pojata na obchodní nauku, ale uvědomme si, že obchod se týká převážně obyčejných lidí, kteří své chování v osobním životě řídí jako firmu. Levně nakupují (vytváří úspory), školí (vychovávají děti), delegují pravomoci (přenáší odpovědnost na děti) apod. Obchod je velice úzce provázán s běžnými činnostmi lidí.  

260,00 Kč 365,00 Kč
    Celkový počet příznivců, kteří nás podpořili zakoupením knihy

    8