Pomozte nám vzniknout. Podpořte nás vlastním podpisem

Abychom mohli vzniknout a mohli prosadit veškeré zákony, tak potřebujeme naakumulovat minimálně 1.000 hlasů. Protože jsme plně zaměstnaní lidé, tak nemáme čas objíždět regiony a žádat občany o hlasy na podpisový arch. Proto dnes volíme cestu pro nás jednodušší. Proto Vás prosíme, chcete-li nám pomoci, stáhněte si a vytiskněte výše přiložený podpisový arch. Čitelně hůlkovým písmem a modrou propiskou jej vyplňte a odešlete na naši adresu. Tím nám dnes pomůžete nejvíce. Pokud budete chtít být aktivní a sami seženete více podpisů na podpisový arch, budeme velmi rádi, protože tím urychlíte samotný proces našeho vzniku.

Dosavadní počet vašich hlasů k dnešnímu dni: 146

Pro založení hnutí T|C zbývá vašich hlasů: 854

Připravujeme bilboard pro řidiče v nákladní dopravě, který budete moct upevnit na zadní část kamionu. Tím nám pomůžete nenásilně rozšířit informace o našem hnutí a zároveň nám pomůžete oslovit další profesionální řidiče v nákladní dopravě. Čím více bilboardů, tím větší reklama a oslovení českých řidičů nákladních vozidel. Budou existovat 2 druhy bannerů. Pro plachty a pro dveře.

Rádi bychom, aby se o nás dozvěděli všichni řidiči v nákladní dopravě, dále strojvůdci, lodní kapitáni a piloti. Abychom se všichni spojili a společně bojovali za stejnou věc. Jen tak se nám to podaří zrealizovat. A protože doživotní renta se netýká pouze samotných řidičů, ale i jejich rodin, tak doufáme, že se jejich rodinné klany přidají a podpoří nás.  Je nesporné, že zavedením renty vytvoříme důstojné zaměstnání, o kterém dnešní politici ani nechtějí slyšet.
Důležité je, abychom všichni věděli co chceme a učinili proto maximum. Proto nesmíme myslet negativně.

Podpořte nás osobní aktivitou. Staňte se součástí našeho projektu

Záleží na vás jak nás budete podporovat.

  • Můžete nám poskytovat Vaše názory
  • Můžete nám pomáhat s kampaněmi
  • Můžete nás podporovat finančně
  • Můžete s námi pouze sympatizovat
  • Můžete se stát členem politického hnutí (až vznikne)
  • Můžete být dobrovolník.

Jsme na samém začátku profesionální politiky, ale někdy a nějak se začít musí. Musíme chtít všichni to stejné, ale bez nás se to nikdy nevyřeší. Nevyřeší to nikdo ani za nás.

Podpořte naši činnost finančně, zakoupením knihy

Podnikatel Vs. Podvodník

Na základě této knižní publikace vznikl webový projekt "Chaos in my head" . Kniha obsahuje sofistikovaný manuál pro správnou orientaci v našem systému, ve kterém žijeme a ve kterém vytváříme veškeré aktivity. Kniha jako jediná na světě poukazuje na samotné kořeny (zárodky) všech problematik, mystifikací, pravých podstat a zastřených lží, které mají za účel jediné. Vytvářet u každého člověka informační mantinely, díky kterým člověk žije jako v Matrixu. Člověk si myslí, jak je díky nastavenému systému demokracie svobodný, kde veškeré nastavené mechanismy jsou nastaveny pouze na závislosti na penězích. Tímto mechanismem každý člověk podporuje pravou podstatu nastaveného systému, která lidi žene pouze do podřízeného stavu. Podřízenost je svobodomyslná nesvoboda. Díky této knize každý člověk prozře, kde si začne uvědomovat veškerá negativa spojená s jeho životem. A když člověk zná negativa, tak se proti nim umí i bránit. Tato kniha je určena všem lidem bez rozdílu pracovního zaměření. Kniha je sice pojata na obchodní nauku, ale uvědomme si, že obchod se týká převážně obyčejných lidí, kteří své chování v osobním životě řídí jako firmu. Levně nakupují (vytváří úspory), školí (vychovávají děti), delegují pravomoci (přenáší odpovědnost na děti) apod. Obchod je velice úzce provázán s běžnými činnostmi lidí.  

260,00 Kč
    Celkový počet příznivců, kteří nás podpořili zakoupením knihy